Informacje bieżące PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów szkoły w Suchej.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie nadzoru pedagogicznego, dyrektor szkoły zaprasza członków Rady Rodziców oraz wszystkich chętnych rodziców na spotkanie w dniu 16 grudnia o godz. 16.30.

Tematem zebrania będzie zapoznanie z raportem po ewaluacji zewnętrznej prowadzonej przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Opolu oraz wskazanie możliwości zapoznania się z raportem na stronie internetowej.

Po spotkaniu ok. godz. 17:30, proszę o pozostanie rodziców uczniów kl. IV.

Teresa Furman