Świętowanie z Babciami i Dziadkami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

Uczniom klasy I, II i III bardzo miło było gościć Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Obchodzone ono było w naszej szkole z niewielkim opóźnieniem spowodowanym feriami zimowymi, ale gorąca atmosfera spotkania sprawiła, że nasi Goście czuli się w tym dniu wyjątkowo. Zorganizowano z myślą o nich koncert życzeń okraszony występami wnuków. Część oficjalną uroczystości zakończono gromkim "Sto lat" i zaproszono roześmianych uczestników spotkania na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.